Sponsors
Live traffic
Nieuws Archief

Het totaal overzicht van de geld- en sponsorprijzen 2018 is binnen. Onder voorbehoud zijn zij hieronder gepubliceerd. Wellicht ten overvloede, per liefhebber wordt één sponsorprijs per vlucht toegekend. Bij meerdere klasseringen schuift de prijs op.

Winnaars geld- en sponsorprijzen 2018
GELDPRIJZEN
1e PRIJS: € 35  – 2e PRIJS € 25  –  3e PRIJS € 10
SPONSORPRIJZEN
10e – 20e- 30e en LAATSTE PRIJS
WINNAARS GELDPRIJZEN WINNAARS SPONSORPRIJZEN
Issoudun 26-5
1e H. WINKENS 10e PH. BAADJOU
2e JO HENDRIKS & ZN 20e H. WINKENS
3e GEBR SIMONS & ZONEN 30e GEBR SIMONS & ZONEN
LAATSTE L. DAUTZENBERG
Limoges 03-06
1e TRIO WINKENS & ROTHENBURG 10e MICHAEL SCHMELL
2e L. OLISCHLAGER 20e GEBR. HENSEN
3e COMB. BERENSFREISE 30e H. MARTENS
LAATSTE COMB. AARTS
Argenton 09-06
1e B. MARTENS EN ZN. 10e COMB. BERENSFREISE
2e COMB. NIX 20e COMB. J & M DUITS
3e PH. BAADJOU 30e PH. BAADJOU
LAATSTE H. HERMANS
St. Vincent  15-06
1e MARC GIELEN 10e GEBR. FRENKEN
2e P. STAMMEN 20e J. ENGELS
3e J. HEESAKKERS 30e SMEETS & PENRIS
LAATSTE J. HEUTS
Pau 22-06
1e T. DAALMANS 10e JOS HERMENS
2e H. WIJNANDS EN ZN. 20e MEVR. WOUTERSE
3e FR. HEYNEN 30e FAM. JACOBS
LAATSTE FR. HEYNEN
Bordeaux  22-06
1e H. JOOSTEN 10e W.H. JANSSEN
2e A.H. VAN LUMICH 20e H. VAN WEGBERG
3e GEBR. FRENKEN 30e B. KRAFT
LAATSTE A.H. VAN LUMICH
Montlucon 23-06
1e DENNIS VEUGELERS 10e GEBR. COX
2e J HENDRIKS 20e L. DAUTZENBERG
3e H. WINKENS 30e H. WINKENS
LAATSTE P. PAULSSEN EN ZN.
Agen Z.L.U. Oude 29-06
1e H. WIJNANDS EN ZN. 10e H. WIJNANDS EN ZN.
2e A. LANCKOHR 20e M. WETEMANS
3e TH. PETERS 30e TRIO WINKENS & ROTHENBURG
LAATSTE F. KEYBETS
Agen Z.L.U. Jaarlingen  29-06
1e ALB. BEUNEN 10e WIL BOONEN
2e W.H. JANISSEN 20e ALB. BEUNEN
3e W.H. JANISSEN 30e SJIR VLIEGEN
LAATSTE J.H. HOUNJET
Bergerac 30.06
1e COMB. AARTS 10e J. STEVENS
2e TRIO WINKENS & ROTHENBURG 20e MICHAEL SCHMELL
3e TH. WOLFS 30e TRIO WINKENS & ROTHENBURG
LAATSTE S & A DECKERS
Barcelona 06-07
1e J. MARTENS 10e GEBR. VAN DE WEERDT
2e J. NIJSSEN 20e SMEETS & PENRIS
3e GEBR. FRENKEN 30e GEBR. KUYPERS
LAATSTE J. MARTENS
Dax 06-07
1e H. NIJSTEN 10e FR. HEYNEN
2e E. BOOTS 20e J. HEESAKKERS
3e P. SCHURGERS 30e RUUD BEUNEN
LAATSTE J. THEELEN
La Souterraine 07-07
1e H. WINKENS 10e B. MARTENS EN ZN.
2e JO HENDRIKS & ZN 20e GEBR. COX
3e JO HENDRIKS & ZN 30e M. GEORGES
LAATSTE J. HEINEN
Agen 13-07
1e P. STAMMEN 10e R. NIJS
2e FR. HEYNEN 20e A.H. VAN LUMICH
3e R. NIJS 30e COMB. VULLERS & ZN
LAATSTE TRIO WINKENS & ROTHENBURG
St. Vincent Z.L.U.  13-07
1e H. WIJNANDS EN ZN. 10e P. PAULSSEN EN ZN.
2e FR. WACKERS 20e H. MOORS
3e J. MARTENS 30e S & A DECKERS
LAATSTE H. MARTENS
Marseille 20-07
1e SMEETS & PENRIS 10e FR. HEYNEN
2e JOHAN BOONEN 20e WIL BOONEN
3e MARC GIELEN 30e J. NIJSSEN
LAATSTE ROY ABELS
Chateauroux 21-07
1e B. MARTENS EN ZN. 10e JO HENDRIKS & ZN
 2e B. MARTENS EN ZN. 20e B. MARTENS EN ZN.
 3e H. WINKENS 30e PEDRO HUNTJENS
Laatste L. DAUTZENBERG
Bordeaux 21.07
1e MICHAEL SCHMELL 10e G. HEYNEN EN ZN.
 2e S&A DECKERS 20e TRIO WINKENS & ROTHENBURG
 3e TRIO WINKENS & ROTHENBURG 32e MEVR. VAN DE WEERDT
Laatste M. WETEMANS
Narbonne 27.07
1e H. MARTENS 10e M. COX
 2e J. STRAETEMANS 20e MARC GIELEN
 3e J. QUADEN 32e H. WIJNANDS EN ZN.
Laatste ROY ABELS
Bergerac 28-07
1e W. DIRCKS 10e R. NIJS
 2e FAM. JACOBS 20e R. MUYTJENS
 3e KURVERS DE WEERD 30e SMEETS & PENRIS
Laatste COMB. BEURSKENS
Perpignan 03-08
1e J. MARTENS 10e J. MARTENS
 2e T. DAALMANS 20e KURVERS DE WEERD
 3e H. WIJNANDS EN ZN. 32e S & A  DECKERS
Laatste H. NIJSTEN

 

 

Alle prijswinnaars van harte gefeliciteerd!

Prijsuitreiking: